Get Adobe Flash player

2016

Mēs ar lepnumu paziņojam 3. Starptautiskā Baltijas baleta konkursa uzvarētājus

JUNIOR GRUPĀ

1. Vieta ELENA ISEKI (Vācija)
2. Vieta GOTO MASAAKI (Vācija), LAURA GRIETA GRINBERGA (Latvija)
3. Vieta ISABELL ARNKE (Vācija), LINUS SCHMIDT (Vācija)

PRE PROFESSIONAL GRUPĀ

1. Vieta KĀRLIS CĪRULIS (Latvia)
2. Vieta OLIWIA GORECKA (Polija), MARJANA FAZULLINA (Igaunija), ZOFIA DZEDZEJ (Polija)
3. Vieta ADAM HUCZKA (Polija ), EMMA LAGŪNA (Latvija), JUSTĪNA TELIČENA (Latvija)

PROFESSIONAL GRUPĀ

1. Vieta ELENA SHARIPOVA (Krievija), DIDAR SARSEMBAEV (Kazakhstana)
2. Vieta KAITO SEKINO (Vācija), YULIYA BRAUER (Latvija)
3. Vieta JOLANTA LUBĒJA (Latvija), PARK JONG HEE (Koreja)

Īpaši pateicamies konkursa žūrijai un pedagogiem par izcili paveikto darbu! Mēs ticam, ka Rīgā pavadītais laiks visiem konkursa dalībniekiem bija brīnišķīgs!
Uz tikšanos IV Starptautiskā Baltijas baleta konkursā 2018!!

III IBBC 2016 uzvarētāji

IBBC3-flaijeris-LV2

 

2014

II IBBC 2014 video

 

II IBBC 2014 uzvarētāji

 

II IBBC 2014 GALA  koncerts

 

II STARPTAUTISKĀ BALTIJAS BALETA KONKURSA REZULTĀTI

 

JUNIORS

OLIWIA GORECKA — 1st PLACE
MARJANA FAZULLINA — 2nd PLACE
JUSTINA TELICHENA — 3rd PLACE
JEKATERINA JUHINA – 3rd PLACE

 

PRE-PROFESSIONALS

SAKI KUWABARA — 1st PLACE
GREGOR SITU GLOCKE — 1st PLASE
KYOKA OKUYAMA — 2nd PLACE
MATHEUS VAZ GUIMARAES — 2nd PLACE
MIHAEL ZAHARIEV BELILOV – 3rd PLACE
STINE KRISTAPSONE — 3rd PLACE
STANISLAW WEGRZYN – SPECIAL PRISE
VICTORIA VASSOS — SPECIAL PRISE

 

PROFESSIONALS

MIKU SUZUKI — 1st PLACE
DMITRIJ ZAGREBIN – 1st PLACE
DZMITRY LAZOVIK 2nd PLACE
LISA BREUKER — 2nd PLACE
INDRA STARK — 3rd PLACE
KAMILL CHUDOBA – 3rd PLACE
ALISE PRUDĀNE – 3rd PLACE

 

ibbc2014

 

2013


IBBC-afisha-1 (1)

I STARPTAUTISKĀ BALTIJAS BALETA KONKURSA REZULTĀTI

JAUNĀKĀ GRUPA
1. VIETA — EDVINAS JAKONIS (LIETUVA)
2. VIETA — AGATE ZĀLĪTE (LATVIJA)
3. VIETA — KATRĪNA BEZDELĪGA (LATVIJA)
VIDĒJĀ GRUPA
1. VIETA — MARTA OZOLIŅA (LATVIJA)
2. VIETA — MARITA WEINRANK (IGAUNIJA)
3. VIETA — MARIYA PLAKHOTSINA  (BALTKRIEVIJA)/VERONIKA OVCHINNIKOVA (BALTKRIEVIJA)
VECĀKĀ GRUPA
1. VIETA — DARIA ELMAKOVA (KRIEVIJA)
2. VIETA — ANNIJA KOPŠTĀLE (LATVIJA)
3. VIETA — MILES GILLIVER (LIELBRITĀNIJA) / JOLANTA LUBĒJA (LATVIJA)

SPECIĀLĀ BALVA
JONAS LAUCIUS (LIETUVA) — VASARAS KURSI BERLĪNES BALETSKOLĀ

BALVA PAR ARTISTISKUMU
LUIS JAVIER FUENTES BERMUDEZ DE CASTRO (SOUTH AFRICA) МАRUTAS GROSBERGAS GLEZNA
IESPĒJA PIEDALĪTIES A. VAGANOVAS MEISTARKLASĒS SANTPĒTERBUGĀ
OPEN WORLD DANCE FOUNDATION S.-PETERBURG
EDVINAS JAKONIS (LIETUVA), AGATE ZĀLĪTE (LATVIJA), KATRĪNA BEZDELĪGA (LATVIJA)